Teče, teče

Dragi roditelji djece predškolaca, dragi naši predškolci!

Došao je i taj dan kada se moramo oprostiti nakon svih trenutaka koje smo proveli zajedno. Bilo je tu svega, od smijeha i plača, ljutnje i veselja, igre, pjesme, druženja, skakanja, trčanja, razgovora i svega onog što je dio djetinjstva. Ovo je kraj, ali kraj samo jednog malog djela vašeg života. I zato ,ne budimo tužni jer sa ovim krajem dolazi i novi početak, a sa njime i nove uzbudljive stvari i događaji.

Kao što i pjesma kaže život teče, teče kao rijeka i ne znamo što nas u njemu čeka, no nadamo se da ćete nas se tu i tamo sjetiti i da ćete sačuvati jedan mali kutić u svome srcu za sve nas.

Uz najljepše želje za polazak u školu svim budućim školarcima želimo sreću i šaljemo pozdrave uz pjesmu „Teče ,teče“.

SRETNO ŠKOLARCI!!!!!!

Djelatnici DV Konjščina