02_sveti_nikola_2019

Sveti Nikola 2019.

U petak 06.prosinca 2019. godine , ujutro oko 9.30 sati, naš vrtić, posjetio je, djeci omiljeni svetac, Sveti Nikola. Djeca su ga dočekala sa pjesmom i veseljem, a Nikola je njih pohvalio i rekao da je znao da su bili jako dobri pa im je noćas u ormarićima ostavio poklonćiće. Da mu se zahvale, djeca su Sv.Nikoli otpjevala još nekoliko pjesmica, a pozvali su ga da si i otpleše sa njima što je on objeručke prihvatio.

U 18,00 sati održana je priredba u sportskoj dvorani Osnovne i Srednje škole Konjščina povodom dana Svetog Nikole za građane općine na kojoj smo pjevali, recitirali i plesali, a Sveti Nikola nam se ponovno pridružio u čagici. Na kraju su odgojiteljice našeg Vrtića oživjele bajku „Ježuva hižica“.

Komentari su zatvoreni.