Srednjoškolci u vrtiću

U srijedu, 21.03.2018., posjetili su nas srednjoškolci iz Srednje škole Konjščina. Komercijalisti 3.a razreda i dečki elektrotehničari koji su činili glazbenu pratnju, predvođeni razrednicom 3.a razreda, profesoricom Violom Kraljić i voditeljicom učeničke zadruge gđom. Marijom Brkić, pripremili su nam skeč o proljeću i zeki, a svi zajedno smo zapjevali i zaplesali na Pačji ples, Hoki poki i Veselo , veselo zagorci. Na kraju su djeca srednje škole djeci dječjeg vrtića podijelila igračke, koje su sama sakupila, a djeca vrtića su njima poklonila mapu sa svojim crtežima. Imali smo jedno prekrasno druženje, interakcija tokom skeča i plesa je bila odlična ,a što je najbitnije djeca su bila oduševljena.

Komentari su zatvoreni.