„Promet nije šala ni opasnost mala“

U svibnju, 2020. godine trebala se održati tradicionalna edukativna akcija „Promet nije šala ni opasnost mala“ koja se zbog, svima nama znanih razloga, na žalost, nije održala. Organizator ove hvale vrijedne akcije, Odbor za sigurnost u prometu KZŽ, prilagodio se novonastalim uvjetima te predložio da se akcija održi na način da u svojem vrtiću, s jednom grupom, 09.11.2020. godine, odradimo aktivnosti na temu „Sigurnost djece u prometu“  koju bi poslikali i poslali putem maila. Naš Vrtić se, kao i svake godine do sada, odazvao na sudjelovanje u akciji.

U aktivnostima, koje su pripremile odgojiteljice Ivana Habazin i Danijela Bajsić, sudjelovala su djeca starije mješovite skupine „Žabice“.  Djeca su doista aktivno i sa izrazitim zanimanjem sudjelovala u  svim pripremljenim aktivnostima.

Kao i svake godine, tako i ove ,Vrtić je za sudjelovanje u akciji dobio vrlo kvalitetnu i korisnu didaktičku opremu s temom prometa na kojoj se zahvaljujemo Odboru.