07_predstava_prica_o_glasu

Predstava „Priča o glasu“

U četvrtak, 10.10.2019. godine u našem vrtiću održana je predstava „Priča o glasu“ u izvedbi kazališta „Mala scena“. Predstava se odigrala u dva termina. Prvom terminu od 9,30 do 10,05 sati prisustvovala su djeca skupina „Mišeki“, „Pčelice“ i „Ježeki“, a drugom terminu od 10,30 do 11,05 sati prisustvovala su djeca „Pužeka“, „Žabica“ i „Bubamara“. Troškove predstave u potpunosti je podmirio Dječji vrtić Konjščina (kao poklon za početak pedagoške godine i obilježavanje Dječjeg tjedna) tako da su roditelji bili oslobođeni bilo kakvih troškova.

Djeci je predstava bila jako zanimljiva i uživali su u izvedbi, a posebno im se svidjelo što su nakon predstave mogli razgledati rekvizite i isprobati sa glumicom samo funkcioniranje istih.

Komentari su zatvoreni.