Posjet patronažne sestre

Dana 09.10.2020. u posjet našem Vrtiću ,povodom dječjeg tjedna,  došla je patronažna sestra Zrinka Hriberski. Patronažna sestra održala je predavanje o higijeni tijela za skupine Pužeki i Žabice. Predavanja su se održala u svakoj skupini posebno prema epidemiološkim mjerama. Nakon predavanja i tokom idućeg tjedna od 12.10 do 16.10.2020. djeca su sa svojim odgojiteljicama provodila aktivnosti vezane uz higijenu tijela.

Djeca su pokazala vrlo dobro znanje vezano uz provođenje higijene kao što su pranje zubi, ruku, kose i tijela općenito, a i vrlo dobro znanje vezano uz pravilnu prehranu i što je sve potrebno jesti i piti kako bi bili zdravi.

Nadamo se da će biti još prilike za neko predavanje/aktivnosti u koje će se moći uključiti i ostale skupine.