02_paljenje_II_adv_svijece

Paljenje II. Adventske svijeće

Unatrag već dosta godina djeca Dječjeg vrtića Konjščina sudjeluju u događanju paljenja adventske svijeće pa smo tako i ove godine sudjelovali pri paljenju II. Adventske svijeće koje je bilo u subotu 07.12.2019. godine, u 17,00 sati na novom Trgu dr. Franje Tuđmana. Tom prilikom otpjevali smo nekoliko pjesmica, a djevojčica Gabrijela je zajedno sa gospodinom Tušekom zapalila svijećicu. Nakon kratkog programa i molitve svi prisutni mogli su se okrijepiti na štandovima na trgu.           Odaziv roditelja sa djecom koja pohađaju vrtić , kao i prošle godine, nije bio baš zadovoljavajući.

Nadamo se da će roditelji na ovakva kratka i slatka zbivanja ubuduće dovoditi djecu, kako bi djeca, između ostalog, od malih nogu učila, na jedan pozitivan način, važnost sudjelovanja i djelovanja u zajednici u kojoj žive.

Komentari su zatvoreni.