Obavijest za roditelje djece predškolaca

Poštovani roditelji,

Predškolski program za djecu redovitog programa i programa predškole završio je sa aktivnošću od 27.05.2020. godine.
Kako bi se ipak na neki način oprostili od naših predškolaca i kako bi se oni oprostili od vrtića imati ćemo malo završno druženje/oproštaj.
Djeca redovitog programa završni oproštaj imala bi 12.06.2020. u 16,30 sati na dvorištu vrtića uz prisustvo samo roditelja (ukoliko u pratnji dođe još netko iz obitelji ili susjedstva oproštaj će moći gledati sa vanjske strane ograde). Za tu priliku zamolili bi Vas da sa djecom, kod kuće, uvježbate pjesmu „Teče, teče“ koju su ujedno djelatnici vrtića snimili za oproštaj od budućih prvašića. (pjesmu možete pronaći na naslovnoj strani web stranice)
Djeca Predškole završno druženje imati će 16.06.2020. od 16,00 do 17,00 sati u prostoru Dvorane 2 bez prisustva roditelja.

Žalosni smo što se rastajemo, ali nas veseli što djeca kreću u novu pustolovinu i što se ona raduju jer dječja sreća je najveće blago.

Ovo nije zbogom, ovo je samo doviđenja i neka Vam je sa srećom!

*NAPOMENA:
U slučaju odgode zbog lošeg vremena ili bilo kakvih drugih promjena biti ćete obaviješteni.