heder_landscape

Obavijest roditeljima budućih školaraca, polaznika vrtića

Dragi roditelji budućih školaraca,

budući da se bliži dan odlaska Vašeg djeteta iz Vrtića radi polaska u školu, molimo Vas da 15 dana unaprijed najavite datum ispisa iz Vrtića.

Prije ispisa dužni ste podmiriti sve svoje obaveze te eventualna dugovanja kako bismo mogli sklopiti Sporazum o raskidu ugovora. Ako to ne učinite, i nadalje ćemo smatrati da ste aktivni korisnik usluga te Vas teretiti za buduća razdoblja.

Podsjećamo da uplatnice stižu tek po isteku mjeseca, pa je potrebno uplatiti i za zadnji mjesec prije ispisa djeteta.

Obrazac Zahtjev za ispis djeteta iz DV Konjščina nalazi se u tajništvu Vrtića, a možete ga preuzeti i na našim internetskim stranicama u rubrici UPISI. Zahtjev moraju potpisati oba roditelja.

Nakon podmirenih svih obaveza prema Vrtiću, potpisujete Sporazum o raskidu ugovora čime se Vaše dijete smatra ispisano.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju.

Komentari su zatvoreni.