Obavijest – kraći program Engleskog jezika

Poštovani roditelji,

Zbog trenutne nemogućnosti organiziranja provođenja kraćeg programa Engleskog jezika u Dječjem vrtiću Konjščina s obzirom na preporuke i naputke HZJZ-a  i MZO-a vezane uz pandemiju virusa COVID-19 i rad u predškolskim ustanovama u vrijeme pandemije  Udruga „Naučimo puno“ zainteresiranim roditeljima nudi mogućnost online programa Engleskog jezika. Program je namijenjen za djecu polaznike redovitog programa od 4 godine do polaska u školu.  Ponuda za online program nalazi se u prilogu ove obavijesti. Zainteresirani roditelji prijavljuju se direktno udruzi „Naučimo puno“ ili se mogu upisati na upisne liste koje se nalaze izvješene na kutiću roditelja skupina „Ježeki“, „Pužeki“ i „Žabice“.

Rok za prijavu je 30.09.2020.godine

Napomena: Ukoliko se stvore uvjeti  (promjena naputaka i preporuka HZJZ-a i resornog ministarstva) za održavanje neposrednim putem program će se dalje provoditi na taj način.

S poštovanjem,

ravnateljica