Obavijest za roditelje izmjene i dopune uputa te dodatne preporuke HZJZ

Poštovani roditelji,

Prema najnovijim izmjenama i dopunama uputa, te dodatnim preporukama HZJZ od 05.06.2020. preporuča se sljedeće:

• dezinficirate ruke i obuću na ulazu u Vrtić
  • djecu dovodite i odvodite do garderobe pred prostoriju u kojoj dijete boravi i sami ih predajete odgojiteljima
  • u pratnji djeteta uvijek je samo jedna odrasla osoba
  • osoba u pratnji djeteta nosi masku kada god je moguće
  • ispred ustanove i unutar ustanove držite fizički razmak 1,5 m te se ne zadržavate ili grupirate u Vrtiću
  • ruksak s opremom djeteta možete svaki dan donositi i odnositi u Dječji vrtić
  • proučite izmjene i dopune uputa te dodatne preporuke  HZJZ od 5. lipnja 2020. godine (prilog ovoj obavijesti)

NAPOMENA

S obzirom da su uputstva izdana danas, 05.06.2020. godine, te postoji mogućnost da određeni broj roditelja ne vidi obavijest, u ponedjeljak (08.06.2020.) i utorak (09.06.2020.) predaja djece biti će na način kako je bilo i do sada, a od srijede (10.06.2020.) djeca će se predavati na način kako je navedeno u najnovijim izmjenama i dopunama uputa te dodatnim preporukama HZJZ od 05.06.2020.

HZJZ dodatne upute i preporuke vrtići i škole